Rss

Alternatywne zastosowanie mebli warsztatowych.

Meble warsztatowe mimo swojej specyfikacji mogą znaleźć zastosowanie w codziennym użytkowaniu i to wcale niezwiązanym z warsztatem. Wydawać by się mogło, że budowa techniczna owych mebli jest tak skonstruowana, że użycie ich poza ścianami zakładu jest niemożliwe. A jednak wystarczy trochę ruszyć wyobraźnią, aby dać nowe, całkiem inne życie szafkom warsztatowym.

Szafa narzędziowa – nie tylko na narzędzia warsztatowe

Szafa narzędziowaW aranżacji salonu sypialni czy pracowni w stylu industrial lub vintage szafa narzędziowa świetnie się sprawdzi po prostu w roli szafy, w której można przechowywać różne drobiazgi. Szafy te wykonane są z blachy, która daje wrażenie lekkości. Dodatkową cechą jest ich trwałość i solidność. Taka szafa będzie służyć przez długie lata. W pomieszczeniach typu loft meble warsztatowe pasują idealnie. Bardzo ładnie zdobią pomieszczenia, a do tego są funkcjonalne. W pokoju młodego mechanika klasyczne meble zamienione szafkami narzędziowymi na pewno będą sprzyjać dalszym zainteresowaniom motoryzacyjnym. Oryginalność pokoju i zazdrość kolegów z klasy jest gwarantowana.

Szafa bhp ubraniowa – jako świetny pomysł na domowy mebel

Tak szafa spokojnie spełni swoją funkcję nie tylko w warsztacie czy zakładzie, ale również świetnie sprawdzi się jako szafa na ubrania w przedpokoju, szczególnie kiedy aranżacja domu lub mieszkania nawiązuje do stylu industrial. Szafa umieszczona w hallu oznajmia nowym gościom, że trafili oni na pewno nie do przeciętnego domu, w którym mieszkają nudni i pompatyczni lokatorzy. Można ją również użyć w garderobie – zamontowanie poziomych półek, pomoże w segregacji.

Szafy bhp odporne są na wilgoć, dzięki czemu swoje zastosowanie mogą znaleźć również w łazienkach czy przydomowych basenach. Szafy te są pojemne, więc można umieścić wiele ręczników w tym nawet te duże, plażowe ręczniki.

Szafa bhp ubraniowa pomalowana matową farbą świetnie będzie się komponować we wnętrzu urządzonym na styl vintage, a nawet klasycznych. Błyszczące szafy pasować będą zarówno do mieszkań w stylu loft, nowojorskim, jak i nawet skandynawskim.

Zdjęcie pochodzi ze strony E-promag.pl Sklep Logistyczny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.